C# Fejlesztői állások

C# fejlesztőt keresünk

Jelentkezési határidő: Folyamatos a keresés

Cégünk egy budapesti, 20 éve sikeresen működő, 90 fős, stabil hátterű szoftverfejlesztő
vállalat. Hosszú távra keresünk tapasztalt, szenior C# fejlesztőt.

Feladat:

A kiválasztott szakember:

  • önálló projekteket kap, több fejlesztő részvételével.
  • 2-5 csapattaggal dolgozik együtt.
  • szoftverfejlesztés rendszertervek alapján,
  • dokumentálás, tesztelés.

Elvárások az állás betöltéséhez:

  • magabiztos OO ismeretek, hálózati alapismeretek,
  • programtervezési minták ismerete,
  • C# nyelv alapos ismerete,
  • .NET 4.0 és Visual Studio 2010 ismerete,
  • Windows Forms fejlesztési tapasztalat,
  • általános adatbázis kezelési és SQL ismeretek,
  • angol nyelvű szakmai segítség önálló használata,
  • jó kommunikációs készségek szóban és írásban,
  • önálló, precíz munkavégzés

Ami mindenképpen előny:

  • web service-ek ismerete, WCF tapasztalat,
  • MSSQL, PostgreSQL ismeret,
  • LINQ, Entity Framework kezelése,
  • WPF fejlesztési tapasztalat,
  • DevExpress komponensek ismerete,
  • Android fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú, stabil szakmai lehetőség.
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag.
  • Fiatalos, közvetlen légkör
  • Modern munkakörnyezet, magas szintű szakmai lehetőségekkel.

Munkavégzés helye:

    • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni, illetve érdeklődni lehet: az allas@valorebasis.hu címen,
vagy telefonon, a (20)-360-4470-es telefonszámon.

Oszd meg a C# fejlesztői pozíciókat.