Szoftvertesztelői állások

Fontos, hogy olyan , ami megfelelő.

Szoftvertesztelő

Jelentkezési határidő: 2024. május 30.

Egy nagy múlttal rendelkező, stabil hátterű, budapesti szoftverfejlesztő cég keres szoftvertesztelőt, a folyamatosan frissülő és bővülő webes rendszereinek teszteléséhez.

Feladatok:

  • A cég webes rendszereinek/termékeinek tesztelése
  • Automatizált webes tesztelési feladatok
  • Automatizáló scriptek írásában szerzett gyakorlat
  • Tesztesetek tervezése, írása és futtatása
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Javítási, módosítási és fejlesztési javaslatok egyeztetése a fejlesztőkkel
  • A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a programozókkal és a fejlesztőkkel

Elvárások az állás betöltéséhez:

  • Legalább 4 éves szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat előny)
  • Felsőfokú, informatikai végzettség
  • Legalább alapfokú-olvasási/értési szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Homeoffice: 1-2 nap bejárás, a többi Home Office, de lehet többet is bent lenni, ha valaki szeretne
  • Rendszeres továbbképzés, fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

    • Budapest

  Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni, illetve érdeklődni lehet: az allas@valorebasis.hu címen, vagy telefonon, a (20)-360-4470-es telefonszámon.

Szoftvertesztelői álláslehetőségek/pozíciók.

Oszd meg a Szoftvertesztelői pozíciókat.